Rozumiemy, że nasi Klienci oczekują od nas szybkiej i sprawnej realizacji zamówienia, dlatego dokładamy wszelkich starań aby paczki wychodziły od nas do 48h od momentu zaksięgowania przez nas Waszej  wpłaty.

REALIZACJA ZAMÓWIENIA

Na czas realizacji zamówienia składają się :

  1. Czas przygotowania paczki do wysyłki – to czas jaki  potrzebujemy na przygotowanie paczki do wysłania od momentu otrzymania zapłaty, zwykle trwa to maksymalnie do 48h
  2. Czas dostarczenia przesyłki - to czas na jej dostarczenie przez przewoźnika ( kuriera) zwykle trwa to 1- 2 dni roboczych

Kiedy zatem otrzymam swoją paczkę?

Przeważnie nasi klienci otrzymują swoje paczki w ciągu 1 - 3 dni roboczych od momentu zaksięgowania przez nas ich wpłaty.

Paczki wysyłamy od poniedziałku do piątku.

Czas realizacji zamówienia jest czasem deklarowanym a nie gwarantowanym, może ulec wydłużeniu ze względu na nieprzewidziane okoliczności (np. zdarzenia losowe).

W celu przyspieszenia procesu realizacji zamówienia zachęcamy do dokonywania płatności metodą Przelewy24.pl, ponieważ poprzez natychmiastowe otrzymanie potwierdzenia Państwa wpłaty możemy sprawnie przejść do procesu wysyłki Waszej paczki.

SPOSOBY  DOSTAWY:

Sposób dostawy

Koszt

Czas dostawy

INPOST paczkomat - przedpłata

13 zł

1–2 dni

INPOST kurier – przedpłata

14 zł

1–2 dni

INPOST kurier – pobranie (płatność przy odbiorze)

20 zł

1–2 dni

DPD

Sposób dostawy

Koszt

Czas dostawy

DPD - Odbiór w Punkcie 

10zł

1–2 dni

DPD - Przesyłka kurierska

14 zł

1–2 dni

Paczki nadajemy z Polski

 Promocja - "Darmowa Dostawa":

1. Promocja "Darmowa Dostawa" obowiązuje na czas nieokreślony.

2. Minimalna kwota zamówienia dla darmowej wysyłki może być zmienna. Informacja od jakiej kwoty obowiązuje darmowa wysyłka zawsze podana jest na stronie naszego sklepu.

3. Promocja dotyczy tylko wysyłki na terenie Rzeczpospolitej.

4. Towar zakupiony w promocji podlega reklamacji na zwykłych zasadach.

5. Rezygnacja z części produktów, której skutkiem będzie utrata praw do darmowej wysyłki (wartość zatrzymanych produktów będzie niższa od kwoty minimalnej przy której obowiązuje darmowa dostawa) spowoduje pomniejszenie kwoty zwrotu odpowiednio o koszt przesyłki wybrany przez klienta podczas składania zamówienia, którego dotyczyła "Darmowa Dostawa".